INNOWACJA W ODMŁADZANIU.
REWITALIZACJA I REGENERACJA OKOLIC OCZU, SZYI ORAZ WOKÓŁ UST.
BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ INIEKCJI W DELIKATNYCH OBSZARACH SKÓRY.

 

NANOSOFTTM BOOSTERS do okolic oczu, skóry szyi oraz dookoła ust to zabiegi estetyczne dla osób, które świadomie podchodzą do pielęgnacji swojej skóry i decydują się na zabiegi prewencyjne, aby opóźnić procesy starzenia się skóry.

NANOSOFTTM BOOSTERS rekomendujemy również pacjentom, u których w delikatnych okolicach twarzy – wokół oczu, na szyi oraz dookoła ust widoczne są oznaki starzenia. Dzięki zastosowaniu mikroigieł nowa procedura FILLMED minimalizuje ryzyko powstawania siniaków oraz nie powoduje bólu jest więc również doskonałą metodą dla osób, które obawiają się dyskomfortu podczas zabiegu.

To również znakomite rozwiązanie dla osób, które w obszarach okolic oczu, ust lub szyi nie chcą korzystać z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej lub innych preparatów wypełniających. NANOSOFTTM BOOSTERS mogą być wykonywane oddzielnie lub stanowić integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki.

 

WSKAZANIA

OKOLICE OCZU

 • kurze łapki
 • drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem

 

SKÓRA SZYI

 • utrata jędrności i gęstości skóry szyi
 • drobne i średnie zmarszczki na szyi

 

OKOLICE UST

 • utrata jędrności skóry wokół ust
 • pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust

 

PRZEBIEG ZABIEGU NANOSOFTTM BOOSTERS?

Wizytę rozpoczyna wywiad przeprowadzony przez wykwalifikowanego lekarza, który określa potrzeby skóry pacjenta oraz miejsca aplikacji preparatów. Podczas rozmowy ustalane są również oczekiwania pacjenta i późniejszy protokół zabiegów. Aby uzyskać optymalny efekt, lekarz może zalecić ponowne wykonanie zabiegu NANOSOFTTM BOOSTERS w odstępach co 2-3 tygodnie.

Sam zabieg NANOSOFTTM BOOSTERS trwa zwykle do ok. 20 minut (w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi) i polega na starannej aplikacji preparatu w wybrany obszar – okolice oczu, skórę szyi lub nad dookoła ust, przy pomocy specjalnie zaprojektowanych mikroigieł. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie rozmasować skórę. NANOSOFTTM BOOSTERS są praktycznie bezbolesnymi zabiegami dzięki zastosowaniu niezwykle precyzyjnego urządzenia NANOSOFTTM, które zapewnia mniej inwazyjną iniekcję niż dotychczas.

 

REZULTATY

Zabiegi NANOSOFTTM BOOSTERS zmniejszają powierzchowne zmarszczki wokół oczu, na szyi i dookoła ust oraz przywracają skórze w delikatnych obszarach odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Skóra po zabiegach NANOSOFTTM BOOSTERS jest młodsza, gładsza, bardziej jędrna i rozświetlona.

 

WSKAZANIA POZABIEGOWE

Badania kliniczne dowiodły, że preparaty wykorzystywane podczas zabiegu NANOSOFTTM BOOSTERS są bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Jak w przypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą zdarzyć się niewielkie i krótkotrwałe działania niepożądane, jak np. obrzęki w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle do 6 dni po zabiegu.

Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie ewentualnych działań niepożądanych, warto jednak zaznaczyć, że bezpieczeństwo preparatu NCTF®135HA zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i jest to jeden z nielicznych preparatów dopuszczonych do wstrzyknięć. Dzięki technologii mikroigieł  zastosowanych w urządzeniu NANOSOFTTM nie istnieje ryzyko pojawienia się siniaków. Po zabiegu lekarz może przyłożyć zimny okład w miejscu wstrzyknięcia, by zmniejszyć możliwość wystąpienia obrzęków i zaczerwienień.

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • ciąża;
 • alergia;
 • cukrzyca (niewyrównana);
 • stany zapalne skóry;
 • opryszczka;
 • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry;
 • choroba nowotworowa.

 

SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PREPARATÓW LABORATOIRES FILLMED

Preparat NCTF®135HA wykorzystany podczas zabiegów NANOSOFTTM BOOSTERS to bezpieczna i skuteczna substancja, która jako jedna z nielicznych została dopuszczona do wstrzyknięć. Kompleks NCTF®135HA od Laboratoires FILLMED zawiera kwas hialuronowy oraz ponad 50 składników rewitalizujących – witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów oraz minerałów – aby głęboko odżywić, nawilżyć i rozświetlić skórę oraz wygładzić drobne zmarszczki. Skóra w delikatnych obszarach twarzy, takich jak okolice oczu, szyja lub usta odzyskuje jędrność, gładkość, staje się bardziej nawilżona i rozświetlona.

Od 40 lat FILLMED BY FILORGA zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie.

Formuły preparatów Laboratoires FILLMED przygotowywane są w fabrykach w Europie, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi.

Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów Laboratoires FILLMED, które pozwalają na długotrwałe efekty.