Nasz zespół

Nasze Centrum zostało zaprojektowane jako miejsce przyjazne Pacjentowi. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku umożliwia z jednej strony łatwy dojazd, także środkami komunikacji miejskiej a z drugiej strony zapewnia intymność. W naszym gabinecie zobowiązujemy się połączyć miłą obsługę z naszym profesjonalizmem. Dołożymy wszelkich starań, aby poziom usług, do którego jesteście Państwo przyzwyczajeni, był jeszcze wyższy i spełnił wszystkie Państwa oczekiwania.

W ramach naszej działalności medycznej proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów estetycznych i chirurgicznych: medycyna estetyczna, dermatologia, dermatochirurgia, zabiegi laserowe oraz produkty specjalistyczne.

Małgorzata Bagłaj

Założycielka, specjalista dermatolog

Ukończyła studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obydwa egzaminy specjalizacyjne (I i II stopień specjalizacji) z zakresu dermatologii zdała w Katedrze Dermatologii i Wenerologii we Wrocławskiej Akademii Medycznej. Przez 17 lat pracowała w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej dr Zofii Pruszyńskiej, oraz przez 10 lat przyjmowała równolegle pacjentów w Centrum Dermatologii Estetycznej Derma-Puls.

Dermatologią estetyczną zajmuje się od 1997 roku. Była jedną z pierwszych lekarzy w Polsce zajmujących się leczeniem toksyną botulinową i wypełniaczami. Swoje umiejętności zdobywała na częstych krajowych i zagranicznych sympozjach, workshop’ach, kongresach i konferencjach. Sama bierze czynny udział w kształceniu innych lekarzy. Jest autorką licznych wykładów oraz artykułów w czasopismach specjalistycznych m. in. Ekspert, Derma News, Dermatologia Estetyczna. Od początku istnienia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych jest jego aktywnym członkiem.

Prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg dziecięcy, urolog dziecięcy, chirurg onkolog

Jest absolwentem z wyróżnieniem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od początku swojej aktywności zawodowej pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej Akademii Medycznej, gdzie przeszedł wszystkie szczeble działalności naukowej i klinicznej. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgii dziecięcej, urologii dziecięcej oraz chirurgii onkologicznej. W 2008 roku otrzymał tytuł profesora nauk medycznych. Odbył liczne staże szkoleniowe w renomowanych ośrodkach chirurgii dziecięcej w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i w Niemczech. Jest członkiem wielu zagranicznych i krajowych towarzystw naukowych.

Marta Bagłaj-Oleszczuk

Lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, choć przygodę z medycyną rozpoczęła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W między czasie wyjechała na IV rok do Hiszpanii, Cordoby, w ramach programu Erasmus. Jako członek IFMSA odbyła staże na oddziałach dermatologicznych w takich krajach jak Meksyk (Moneterey), El Salwador (Santa Ana), Hiszpania (Alicante, Cordoba). Obecnie doktorantka na Uniwersytecie Medycznym w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venereology, International Society of Dermatology,  a swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w wielu konferencjach z dziedziny dermatologii, zarówno krajowych jak i zagranicznych.  

Od 2018 roku współpracuje z dr Małgorzatą Bagłaj rozwijając pod jej okiem swoje umiejętności praktyczne. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej regularnie poszerza na wielu kursach i warsztatach m.in. w OLLIE Szkolenia z Medycyny Estetycznej, Centrum Edukacji Medycznej czy podczas paneli eksperckich Off Label.  

Jest skrupulatna, rzetelna i empatyczna, kocha ład i porządek. Prywatnie żona chirurga, to z nim wyruszyła w roczną podróż po świecie. Szczęśliwa i spełniona mama Lilianny.

Dr n. med. Monika Heisig

Specjalista dermatolog

Obecnie dr Monika Heisig pracuje poza granicami Polski.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Piąty rok studiów ukończyła na Uniwersytecie w Padwie we Włoszech w ramach programu Erasmus. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2016 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską z zakresu dermatologii. W 2017 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii, zdając z wyróżnieniem państwowy egzamin specjalizacyjny.

W latach 2011-2016 prowadziła zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego i stomatologii w języku polskim i angielskim. W latach 2013-2018 pracowała jako wykładowca a następnie asystent na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Promotor wielu prac licencjanckich i magisterskich z zakresu kosmetologii. Autorka ponad 20 publikacji w renomowanych krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych a także licznych wystąpień na lokalnych i międzynarodowych kongresach. Zapraszany recenzent m.in. „Dermatology” i „Acta Dermato-Venerologica”.

Stypendystka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Amerykańskiej Akademii Dermatologii (AAD), Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Uniwersytetu w Edynburgu. Odbyła liczne staże zagraniczne m. in. w Nowym Jorku (USA), Wiedniu (Austria), Oviedo (Hiszpania), Mons (Belgia), Lozanna (Szwajcaria), Kocaeli (Turcja), Plau am See (Niemcy).

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD), European Academy of Dermatology and Venereology (EADV), European Society for Dermatological Research (ESDR) oraz CILAD (Colegio Ibero-Latinoamericano de Dermatología).

Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe dzieli między Polskę (Wrocław) a Hiszpanię (Barcelona).

Ignacy Oleszczuk

Lekarz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na IV roku w ramach programu Erasmus wyjechał do Portugalii do Porto. Od początku najbardziej interesowały go specjalizacje zabiegowe. W czasie studiów był członkiem koła naukowego Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu we Wrocławiu. Tam też odbył późniejszy staż podyplomowy i rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej z Pododdziałem Chirurgii Metabolicznej i Pododdziałem Chirurgii Endokrynologicznej.

Wiele nauczył się podczas praktyk krajowych, ale również zagranicznych. Spędził dwa miesiące w Izmirze, w Turcji, asystując do operacji z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii dziecięcej oraz zabiegów ginekologicznych. Uczestnik konferencji, warsztatów i kursów chirurgicznych oraz laseroterapii. Biegle posługuje się językiem angielskim i portugalskim.

Zawsze dąży do optymalnego technicznie rozwiązania każdego problemu. Nie boi się wyzwań – tuż po stażu podyplomowym przepłynął Atlantyk jako lekarz pokładowy na żaglowcu Chopin w ramach Niebieskiej Szkoły. Swoje świetne podejście do dzieci zawdzięcza również kilku tygodniom pracy z młodzieżą i dziećmi jako instruktor narciarstwa. Ma ciepłą i spontaniczną naturę.

Katarzyna Gołuchowska

Lider zespołu Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj, koordynator działań.

W pełni oddana pracy i pełnionej funkcji. Od początku działalności firmy odpowiedzialna za strategię CDE Bagłaj, opartą na indywidualnym podejściu do pacjenta. Przeprowadza rekrutację i szkolenia pracowników. Tworzy kulturę organizacji opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Odpowiedzialna za marketing. Nieustannie optymalizuje prace Centrum. Reaguje na dynamicznie zmieniający się rynek. Dąży do skrócenia czasu oczekiwania pacjenta na wizytę konsultacyjną i zabieg. Prowadzi sprzedaż produktów specjalistycznych w CDE Bagłaj.

Oddana, życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna ludziom. Jednocześnie mocno broniąca swoich racji. Estetka. Miłośniczka Medycyny Estetycznej. Ceni sobie takie wartości jak szczerość, bezpieczeństwo, poczucie obowiązku.

W szkole średniej pełniła funkcję przewodniczącej XIV LO we Wrocławiu. Absolwentka Harvard University Extension School. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studia filologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim.

Wrocławianka. Szczęśliwa żona, mama dwójki synów, Ignacego i Teodora. Obywatelka świata. Uwielbia pizze. W wolnym czasie spędza czas z rodziną. Hoduje pszczoły murarki.

Łucja Steinhof

Magister fizjoterapii Absolwentka AWF-u Wydziału Fizjoterapii w Katowicach, tytuł magistra uzyskała w 2006 roku. W trakcie studiów ukończyła IV-stopniowy kurs terapii manualnej oraz studium odnowy biologicznej, po którym została Instruktorem. Szkoliła się z technik przeprowadzania profesjonalnych zabiegów firmy Dermika i uczestniczyła w kursie kosmetycznym, który poszerzył jej wiedzę na temat pielęgnacji twarzy i ciała. Terapeutka z technik Endermologie i masażystka specjalizująca się w masażach klasycznych i relaksacyjnych.

Ewa Wilhelmi

Pielęgniarka, Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego nr 1 we Wrocławiu. Zawód pielęgniarki wykonuje od 1988 r. Przez 16 lat pracowała na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Od 2003 roku współpracuje z dr Małgorzatą Bagłaj, od 2010 roku zatrudniona na stanowisku pielęgniarki w Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj. W roku 2013 uzyskała tytuł licencjata pielęgniarstwa na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Dodatkowe wykształcenie – magister prawa Uniwersytetu Wrocławskiego.

Katarzyna Denis

Absolwentka Medycznego Studium nr 1 we Wrocławiu i Uniwersytetu Medycznego im. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.
Jako Analityk Medyczny doświadczenie zdobywała pracując 10 lat w Dolnośląskim Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Uprawniona do pobierania i obróbki krwi, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Aleksandra Brząkała

Magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W 2015 roku ukończyła Policealne Studium „Oświata” uzyskując zawód Technik Usług Kosmetycznych.
Stale poszerza wiedzę biorąc udział w szkoleniach i kursach. Uczestniczyła w warsztatach z Masażu Bańką Chińską i Kinesiotaping. Uzyskała certyfikat z Masażu Tkanek Głębokich oraz Integracyjnej Terapii Blizn. W pracy z pacjentem wykorzystuje również terapię punktów spustowych.
Jest otwarta na nowe doświadczenia. Cechuje się skromnością, rzetelnością i empatią. W czasie wolnym chętnie sięga po książkę i ogląda filmy. Uwielbia podróżować i spędzać czas aktywnie. Od dziecka związana ze sportem, jej pasją jest taniec. Spełnia się jako cheerleaderka.

Natalia Bystryk

Magister fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu od 2016 roku. Ukończyła szkolenia dotyczące holistycznej terapii kobiet w ciąży a także bólów dna miednicy i fizjoterapii ginekologicznej. Zdobyla doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi wykorzystując wiedzę z kursu „PNF”. Uzyskała certyfikaty z kursów „Masaż tkanek głębokich” i „Kinezjotaping”.

Anna Drewniak

Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Za wysokie wyniki w nauce otrzymała stypendium naukowe. Uczestniczyła w zajęciach uczelnianego koła anestezjologicznego. Ukończyła kursy pierwszej pomocy i mezoterapii mikroigłowej. Lubi dzieci i potrafi zdobyć ich zaufanie. Przez kilka lat w czasie wakacji pracowała jako przewodnik wycieczek w Parku Rozrywki i Nauki JuraPark w Krasiejowie. Miłośniczka turystyki górskiej i gry na ukulele.

Magdalena Jakubowska

Magister fizjoterapii Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała w 2014r. Wraz z obroną pracy magisterskiej otrzymała Specjalizację z Psychomotoryki. Wolontariusz na Oddziałach Intensywnej Terapii Dziecięcej, Gastroenterologii Dziecięcej i Chirurgii Dziecięcej w SPSK nr 1 we Wrocławiu. Posiada Kurs Kinesiotaping oraz Instruktora Odnowy Biologicznej.

Katarzyna Jeż

Magister pielęgniarstwa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, w której uzyskała tytuł licencjata. Naukę kontynuowała na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. Uczestniczka kongresów, zjazdów i szkoleń dla pielęgniarek operacyjnych. Ukończyła kursy specjalistyczne w zakresie EKG oraz ordynowania leków dla pielęgniarek. Swoją pierwszą pracę podjęła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na bloku operacyjnym Chirurgii i Urologii Dziecięcej jako instrumentariuszka. Obecnie jest w trakcie robienia specjalizacji operacyjnej.