Centrum dermatologii estetycznej

O nas

Nasze Centrum zostało zaprojektowane jako miejsce przyjazne Pacjentowi. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku umożliwia z jednej strony łatwy dojazd, także środkami komunikacji miejskiej a z drugiej strony zapewnia intymność. W naszym gabinecie zobowiązujemy się połączyć miłą obsługę z naszym profesjonalizmem. Dołożymy wszelkich starań, aby poziom usług, do którego jesteście Państwo przyzwyczajeni, był jeszcze wyższy i spełnił wszystkie Państwa oczekiwania.

W ramach naszej działalności medycznej proponujemy Państwu szeroką gamę zabiegów estetycznych i chirurgicznych: medycyna estetyczna, dermatologia, dermatochirurgia, zabiegi laserowe oraz produkty specjalistyczne.

 

Twoje ciało

Dobierz usługę idąc za swoim ciałem

Rozwiąż swoje problemy

Zobacz w czym Ci jeszcze możemy pomóc

Specjalizacje

Wybierz specjalizację i zobacz jej usługi

Medycyna_estetyczna
Dermatologia
Dermatochirurgia
ciało
zabiegi laserowe
chirurgia_dziecieca
Produkty_specjalistyczne

Założycielka

Małgorzata
Bagłaj

Ukończyła studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obydwa egzaminy specjalizacyjne (I i II stopień specjalizacji) z zakresu dermatologii zdała w Katedrze Dermatologii i Wenerologii we Wrocławskiej Akademii Medycznej. Przez 17 lat pracowała w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej dr Zofii Pruszyńskiej, oraz przez 10 lat przyjmowała równolegle pacjentów w Centrum Dermatologii Estetycznej Derma-Puls.

Dermatologią estetyczną zajmuje się od 1997 roku. Była jedną z pierwszych lekarzy w Polsce zajmujących się leczeniem toksyną botulinową i wypełniaczami. Swoje umiejętności zdobywała na częstych krajowych i zagranicznych sympozjach, workshop’ach, kongresach i konferencjach. Sama bierze czynny udział w kształceniu innych lekarzy. Jest autorką licznych wykładów oraz artykułów w czasopismach specjalistycznych m. in. Ekspert, Derma News, Dermatologia Estetyczna. Od początku istnienia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych jest jego aktywnym członkiem.

 
Centrum Dermatologii Estetycznej “Bagłaj”
Małgorzata Bagłaj
ul. Widok 8
50-052 Wrocław

Tel.: +48 604 18 63 46
Tel.: +48 71 344 11 50

Email: biuro@baglaj.com.pl

Telefon kontaktowy: