Nowatorskie nici, przeznaczone do odmładzania twarzy i ciała. Przywracają młody wygląd, a przy tym gwarantują natychmiastowe i zmaksymalizowane efekty terapeutyczne, przy minimalnej inwazyjności. Pobudzają naturalne procesy regenerujące, zachodzące w skórze.

ZALETY

  • wyraźne odmłodzenie i wzmocnienie skóry
  • stymulacja naturalnych procesów odnowy
  • redukcja zmarszczek

 

WSKAZANIA

  • wiotkości skóry m.in.: policzków, okolic oka, górnej wargi, podbródka, szyi, dekoltu, wybranych partii ciała;
  • pionowe i poziome zmarszczki na czole.

 


EFEKTY

Nici całkowicie rozpuszczalne, mają działanie biostymulujące i wpływają na zwiększenie grubości skóry. Dodatkową korzyścią jest jej głęboka regeneracja i spowolnienie procesów starzenia. Uzyskany rezultat to odmłodzona i ujędrniona, właściwie napięta skóra. Nici są całkowicie bezpieczne. Nie są wyczuwalne przez skórę.


SUBSTANCJE AKTYWNE

Wykonane są z polikaprolaktonu, a zastosowana po raz pierwszy w niciach Darvin macierz bioabsorbowalna, znakomicie poprawia stan skóry, mechanicznie stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu, tym samym przyspieszając procesy regeneracyjne w tkankach skórnych.


PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg odbywa się ze znieczuleniem, przeprowadza go się szybko i łatwo dzięki cienkim igłom, pacjent może odczuwać delikatne ukłucia. Cały zabieg trwa około godziny (w zależności od ilości użytych nici). Bezpośrednio po zabiegu czasami mogą wystąpić obrzęki i przejściowe zasinienia. Czas rekonwalescencji waha się od 0 do 3 dni w zależności od rodzaju zabiegu.