Polinukleotydy - Lifting na poziomie komórkowym

Polinukleotydy to fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które służą do głębokiej odnowy i bioresktrukturyzacji skóry.

Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

  • liftingu
  • antyoksydacji
  • nawilżenia

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

  1. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie.
  2. Drugim mechanizmem jest “wymiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne.
  3. Po trzecie polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Produkt występuje w różnych gęstościach w zależności od okolicy, w którą jest podawany

SKUTECZNOŚĆ

  • Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu.
  • Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego.
  • Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
  • Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry!

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny.

Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

Występuje w postaci przezroczystego żelu.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Lekarz wprowadzi preparat drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniulii) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.
Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, zabiegi wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

 

Wyłącznym dystrybutorem produktu jest firma Croma Pharma