Nasz zespół

Nasz Szpital został zaprojektowany jako miejsce przyjazne Pacjentowi. Lokalizacja przy alei Karkonoskiej umożliwia łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej a bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4 sprzyja Pacjentom mieszkającym poza Wrocławiem. W naszym Szpitalu zobowiązujemy się połączyć miłą obsługę z naszym profesjonalizmem. Dołożymy wszelkich starań, aby poziom usług, do którego jesteście Państwo przyzwyczajeni, był jeszcze wyższy i spełnił wszystkie Państwa oczekiwania.

Prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Chirurg dziecięcy, urolog dziecięcy, chirurg onkolog

Jest absolwentem z wyróżnieniem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od początku swojej aktywności zawodowej pracuje w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej Akademii Medycznej, gdzie przeszedł wszystkie szczeble działalności naukowej i klinicznej. Jest specjalistą w dziedzinie chirurgii dziecięcej, urologii dziecięcej oraz chirurgii onkologicznej. W 2008 roku otrzymał tytuł profesora nauk medycznych. Odbył liczne staże szkoleniowe w renomowanych ośrodkach chirurgii dziecięcej w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i w Niemczech. Jest członkiem wielu zagranicznych i krajowych towarzystw naukowych.

Ignacy Oleszczuk

Lekarz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na IV roku w ramach programu Erasmus wyjechał do Portugalii do Porto. Od początku najbardziej interesowały go specjalizacje zabiegowe. W czasie studiów był członkiem koła naukowego Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu we Wrocławiu. Tam też odbył późniejszy staż podyplomowy i rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej z Pododdziałem Chirurgii Metabolicznej i Pododdziałem Chirurgii Endokrynologicznej.

Wiele nauczył się podczas praktyk krajowych, ale również zagranicznych. Spędził dwa miesiące w Izmirze, w Turcji, asystując do operacji z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii dziecięcej oraz zabiegów ginekologicznych. Uczestnik konferencji, warsztatów i kursów chirurgicznych oraz laseroterapii. Biegle posługuje się językiem angielskim i portugalskim.

Zawsze dąży do optymalnego technicznie rozwiązania każdego problemu. Nie boi się wyzwań – tuż po stażu podyplomowym przepłynął Atlantyk jako lekarz pokładowy na żaglowcu Chopin w ramach Niebieskiej Szkoły. Swoje świetne podejście do dzieci zawdzięcza również kilku tygodniom pracy z młodzieżą i dziećmi jako instruktor narciarstwa. Ma ciepłą i spontaniczną naturę.

Katarzyna Gołuchowska

Lider zespołu Chirurgii i Dermatologii Estetycznej Dzieci i Dorosłych Bagłaj, koordynator działań.

W pełni oddana pracy i pełnionej funkcji. Od początku działalności firmy odpowiedzialna za strategię firmy Bagłaj, opartą na indywidualnym podejściu do pacjenta. Przeprowadza rekrutację i szkolenia pracowników. Tworzy kulturę organizacji opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Odpowiedzialna za marketing. Nieustannie optymalizuje prace Chide. Reaguje na dynamicznie zmieniający się rynek. Dąży do skrócenia czasu oczekiwania pacjenta na wizytę konsultacyjną i zabieg. Prowadzi sprzedaż produktów specjalistycznych.

Oddana, życzliwa, pogodna, uśmiechnięta i pomocna ludziom. Jednocześnie mocno broniąca swoich racji. Estetka. Miłośniczka Medycyny Estetycznej. Ceni sobie takie wartości jak szczerość, bezpieczeństwo, poczucie obowiązku.

W szkole średniej pełniła funkcję przewodniczącej XIV LO we Wrocławiu. Absolwentka Harvard University Extension School. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz studia filologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim.

Wrocławianka. Szczęśliwa żona, mama dwójki synów, Ignacego i Teodora. Obywatelka świata. Uwielbia pizze. W wolnym czasie spędza czas z rodziną. Hoduje pszczoły murarki.

Natalia Więcław

Magister fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu od 2016 roku. Ukończyła szkolenia dotyczące holistycznej terapii kobiet w ciąży a także bólów dna miednicy i fizjoterapii ginekologicznej. Zdobyla doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi wykorzystując wiedzę z kursu „PNF”. Uzyskała certyfikaty z kursów „Masaż tkanek głębokich” i „Kinezjotaping”.

Katarzyna Jeż

Magister pielęgniarstwa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie, w której uzyskała tytuł licencjata. Naukę kontynuowała na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. Uczestniczka kongresów, zjazdów i szkoleń dla pielęgniarek operacyjnych. Ukończyła kursy specjalistyczne w zakresie EKG oraz ordynowania leków dla pielęgniarek. Swoją pierwszą pracę podjęła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na bloku operacyjnym Chirurgii i Urologii Dziecięcej jako instrumentariuszka. Obecnie jest w trakcie robienia specjalizacji operacyjnej.

Katarzyna Denis

Absolwentka Medycznego Studium nr 1 we Wrocławiu i Uniwersytetu Medycznego im. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.
Jako Analityk Medyczny doświadczenie zdobywała pracując 10 lat w Dolnośląskim Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Uprawniona do pobierania i obróbki krwi, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Anna Maj

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie w 2015 otrzymała tytuł licencjata. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe ”Fizjoterapia w pediatrii” w Wyższej Szkole Terapii i Edukacji w Poznaniu. Posiada certyfikaty m. in. z Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i masażu Shantala.