Podziękowania

Mija 10 lat od chwili gdy, stworzyliśmy Centrum Dermatologii Estetycznej (CDE) Bagłaj przy ulicy Widok. Jest to dla nas 10 lat wytrwałej pracy i troski o naszych pacjentów. Przez te lata jednak okazało się, że nie jesteśmy w stanie zapewnić komfortowej opieki małym pacjentom dotkniętym wadami i chorobami powodującymi defekty estetyczne, w szczególności tym, którzy ulegli urazom i oparzeniom. To skłoniło nas do podjęcia niezwykłego trudu stworzenia miejsca, w którym takie dzieci mogłyby być leczone bez lęku i odczuwania bólu.

Dziś otwieramy nowy rozdział w naszej działalności. Chirurgia i Dermatologia Estetyczna Dzieci i Dorosłych Bagłaj (CHIDE) to nasza inicjatywa, która jest nowatorska w naszym kraju. Marzymy, by było to miejsce przyjazne naszym małym pacjentom, jak i ich rodzicom.

Jesteśmy dumni, ze po 10 latach od stworzenia CDE Bagłaj, możemy złożyć ponownie podziękowania za wsparcie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. To ci sami ludzie od tylu lat są z nami w przyjaźni i chcą z nami realizować kolejne nasze wizjonerskie projekty.

Autorem projektu architektonicznego jest mgr arch. Maciej Konopka, nasz kolega z czasów studenckich. Maćku! Dziękujemy Tobie oraz Twoim współpracownikom, Maćkowi Dmochowskiemu i Martynie Urban i kochamy Agnieszkę, która jest Twoją muzą i najbliższym przyjacielem.

Bez Kasi Pruszyńskiej, architekta i magistra sztuki, nie potrafimy zrealizować żadnej inwestycji. Jest z nami od zawsze i wszystkie najpiękniejsze rzeczy, które nas otaczają, powstały dzięki niej. Jest kreatorem detali architektonicznych w naszej rodzinie i nie wyobrażamy sobie, by stworzyć coś bez jej pomocy i wsparcia. Dziękujemy Kasiu! A dodatkowo, Twoje grafiki nadały naszej stronie internetowej unikalny i niepowtarzalny wygląd.

CDE Bagłaj powstało dzięki perfekcyjnej pracy rąk panów Bogusława i Pawła Kała, naszej wspaniałej ekipy budowlanej, która od 10 lat nigdy nas nie zawiodła. Teraz tez byli z nami przy tworzenia CHIDE. Ich sumienność, uczciwość i pracowitość są niespotykane. Dziękujemy!

Na naszej drodze spotkaliśmy człowieka, dzięki któremu przez cały okres budowy czuliśmy się bezpieczni. Był to inspektor nadzoru, pan Maciej Janicki, który był pośrednikiem między nami a wykonawcami poszczególnych elementów inwestycji. Panie Macieju! Dziękujemy za Pana pomoc i nigdy nie zapomnę tego, że spędził Pan przedpołudnie wigilijne ze mną w PGE załatwiając przyłącze gazowe.

Pan mgr arch. Robert Czaja uczestniczy w każdym naszym projekcie odkąd powstało CDE Bagłaj. Zawsze przygotowany, zawsze dotrzymuje terminów. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego profesjonalizmu, a meble które tworzy są perfekcyjnie wykonane.

Panu Andrzejowi Cicheckiemu dziękujemy za wieloletnią współpracę. Wiemy, że realizacja sieci elektrycznej w nowym szpitalu była niełatwym zadaniem. Pana spokój, solidność i fachowość wzbudza nasze uznanie.

Tworzenie CHIDE nie było dla nas łatwym okresem. Dlatego bardzo doceniamy wsparcie, jakie otrzymaliśmy od naszych współpracowników z CDE Bagłaj w tym okresie, gdy musieliśmy dzielić swój czas na pracę w CDE i budowę nowej inwestycji. Dziękujemy za Wasze poświęcenie, uśmiech i zrozumienie… i za herbatki z melisą (czasem podwójną). Dzięki Wam, CDE jest od lat naszą ostoją.

Kasiu! Jesteś naszym wspaniałym menadżerem! Dziękujemy Ci za Twoje poświęcenie i wspaniałe zaangażowanie w realizację tego projektu. Podziwiamy Cię, za sposób w jaki reprezentowałaś nas w przetargach i negocjacjach. Bez Ciebie nie dalibyśmy rady!

Dziękujemy naszym Rodzicom, że wciąż są z nami i czujemy na co dzień jak “kibicują” nam w dążeniu do celu i realizacji naszych „szalonych” pomysłów.

Martusiu! Dziękujemy ze jesteś już z nami jako członek naszego zespołu i czujemy Twoją miłość na każdym kroku.

Maciusiu! Jesteśmy z Ciebie dumni! Twoje słowa uznania dla Mamy są cudowne. Jesteśmy przekonani, ze jesteś „naszym asem w rękawie”.

Na końcu pragniemy wyrazić słowa wdzięczności i podziękowań wszystkim naszym pacjentom. Wielu z Państwa jest już z nami od prawie 25 lat. To dla nas dowód olbrzymiego zaufania. To dla Państwa rozwijamy się i poszerzamy zakres wykonywanych zabiegów. Państwa satysfakcja, uśmiech i uznanie były i są dla nas największą nagrodą. Dziękujemy za Państwa wsparcie i obecność w naszym życiu. Bez Państwa nie byłoby ani CDE, ani nowego szpitala CHIDE.

Małgorzata i Maciej Bagłajowie