O nas

Drodzy Przyjaciele!

Mija 10 lat od chwili gdy, stworzyliśmy Centrum Dermatologii Estetycznej „Baglaj” przy ulicy Widok. W tym okresie zdobyliśmy wiele nowych i cennych doświadczeń oraz poznaliśmy bardzo wielu wspaniałych pacjentów, którzy nam zaufali i są z nami do dzisiaj. Nasza misją zawsze było świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem. Marzymy i dążymy do tego, by każdy pacjent, bez względu na wiek, czuł się w naszym centrum przyjaźnie i bezpiecznie.

Szczególnymi pacjentami są dla nas dzieci. Dla bardzo wielu z nich, jeżeli nie większości, lęk przed zabiegiem chirurgicznym czy użyciem lasera lub innego urządzenia medycznego, pomimo różnych manewrów mających na celu zmniejszenie lub zniesienie doznań bólowych, jest tak duży, że niemożliwe staje się podjęcie postępowania terapeutycznego.

To skłoniło nas do podjęcia nowatorskiej inicjatywy – stworzenia Centrum, w którym moglibyśmy wykonywać różne zabiegi lecznicze w znieczuleniu ogólnym lub sedacji. Dziś jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do naszego szpitala Chirurgia i Dermatologia Estetyczna Dzieci i Dorosłych Bagłaj. Stworzyliśmy go dla naszych małych pacjentów i ich rodziców.

Zdjęcie Bagłajów

Ponownie firmujemy to przedsięwzięcie naszym nazwiskiem, gdyż wciąż uważamy, ze tylko spersonalizowana opieka medyczna daje najlepsze efekty. W nowym Centrum pragniemy świadczyć usługi konsultacyjne z zakresu chirurgii dziecięcej, urologii dziecięcej i chirurgii onkologicznej dzieci. Jednocześnie, nowoczesny blok operacyjny z dwoma salami operacyjnymi stwarza nam możliwości podejmowania zabiegów w znieczuleniu ogólnym lub sedacji. Chcemy szczególnie podjąć się opieki nad dziećmi z defektami estetycznymi – wrodzonymi lub pourazowymi. Jesteśmy przygotowani do wykonywania wielu zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii dziecięcej oraz urologii dziecięcej i pragniemy wykonywać takie zabiegi w trybie jednodniowymi bez konieczności pozostawania małego pacjenta i jego rodziców w szpitalu. Współpracujemy z lekarzami i pielęgniarkami zajmującymi się w swojej codziennej praktyce wyłącznie dziećmi, co daje naszym zdaniem, zapewnienie najwyższej jakości opieki nad małymi pacjentami. 

Nasze Centrum Chirurgia i Dermatologia Estetyczna Dzieci i Dorosłych Bagłaj zostało zbudowane od nowa w prestiżowej lokalizacji przy alei Karkonoskiej. Spełnia ono wszystkie europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa. W jego tworzeniu uzyskaliśmy grant Unii Europejskiej na zakup najnowszego sprzętu, co podkreślamy z dumą. Pozostajemy do dyspozycji 5 dni w tygodniu. Wszystkie porady konsultacyjne jak i zabiegi operacyjne będą się odbywały bez okresu oczekiwania!

Podobnie, jak 10 lat temu przy otwarciu Centrum Dermatologii Estetycznej Bagłaj, zobowiązujemy się, że dołożymy wszystkich starań by zapewnić jak najlepszą opiekę medyczną w przyjaznych warunkach dla wszystkich naszych małych i dużych pacjentów.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie w naszej inicjatywie i zapraszamy do współpracy!